Her geçen gün kendisini geliştirmeye ve farklılaştırmaya çalışan şirketimiz; 1990 yılından bu güne siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir. Bu güne kadar olan işbirliğiniz için Hakan Tavukçuluk ve tüm personelimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

Misyon

Dağıtımını yapmakta olduğumuz ürünlerimizi, üstün hizmet anlayışı ile zamanında, uygun fiyatla ve hizmette süreklilik anlayışı ile sizlere ulaştırmak, farklı alternatifler sunmak, hizmette farklılık sağlamak için güçlü bir ekiple hazırız.

Vizyon (Hedeflerimiz)

Bölge ve sektörümüzde en geniş hizmet ağına sahip ilk 3 firma içinde yer almak.

Değerlerimiz

Önce insan sağlığı ilkesinden hareketle; insana değer veren, hizmet ve ürün kalitesini benimseyen dinamik bir kuruluşuz.

Gıda Güvenliği Politikası

Müşterilerimize “Kaliteli ve Hijyenik Tesislerde üretimi yapılan piliç eti ve ürünlerinin temin edilmesi ve dağıtılması” amacıyla hizmet veren firmamız, çalışanlarına “Güvenli ve hijyenik ürünler temin etmek ve üretmek” bilincini aşılamaktadır.

Politikamız;

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini Oluşturmak, sürekliliğini ve etkinliğini sağlamak,

Sektördeki imajımızı korumak ve bölgemizde en güvenilir piliç eti markasını aşılamak,

Gıda güvenirliği yönetim sistemimizin gelişmesi ve büyümesine olanak sağlamak için sistem kapsamına tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi de dahil etmek,

Gıda mevzuatlarına uygun hareket ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün sunmak,

Çalışanlarımıza gıda güvenliği yönetim sistemimizin sürdürülmesinin inancı ve sorumluluk bilincini eğitim faaliyetleri ile aşılamak,

Müşteri memnuniyeti sağlamak.

Hakan ÇALIK – Genel Müdür